KPMG cutting through complexity
Přejít na hlavní navigaci

Víkend se Šárkou Pančochovou

Vyhrajte snowboardový víkend se Šárkou Pančochovou!

Stáhněte si nejnovější verzi naší mobilní aplikace Test2Job, vyzkoušejte si testy, jejichž obdobu používáme v našem výběrovém řízení a vyhrajte exkluzivní víkend se Šárkou Pančochovou ve Špindlerově Mlýně. Soutěž startujeme v listopadu a poběží až do konce února.


Jak soutěž probíhá?

Aplikace Test2Job obsahuje osm testů, které prověří vaši paměť, pozornost, znalosti angličtiny, matematiky a logické a analytické myšlení. Vaším úkolem je projít všemi testy i úrovněmi náročnosti a přiblížit se skóre 2 400 bodů.

Co můžete vyhrát?

 • dvoudenní pobyt ve Špindlerově Mlýně v průběhu Světového poháru ve snowboardingu v termínu 19. – 20. března 2016 pro vás a vašeho kamaráda
 • vstup na soutěže světového poháru a pozvání na afterparty
 • dvoudenní permanentku na svah
 • trénink snowboardových vychytávek a triků se Šárkou Pančochovou
Průběžný přehled skóre pěti nejlepších soutěžících (včetně data ke kterému je aktualizováno)

Podrobná pravidla soutěže

Průběžný přehled skóre pěti nejlepších soutěžících

 1. Alica Repcikova
  1. místo 2387 bodů
 2. evkan
  2. místo 2376 bodů
 3. Petr Goluch
  3. místo 2323 bodů
 4. Babsi
  4. místo 2316 bodů
 5. Jan Vávra
  5. místo 2255 bodů

Poslední aktualizace: 29. 2. 2016 10:45

Minulý ročník soutěže


Hana Humlová

České vysoké učení technické v Praze

Hanko, gratulujeme k výhře. Kde ses dozvěděla o mobilní aplikaci Test2Job a soutěži o víkend se Šárkou Pančochovou?
Hana Humlová

O aplikaci jsem se dozvěděla na stránkách KPMG pribehzacina.cz, když jsem se přihlašovala na svůj první in-house workshop, tak jsem si ji rovnou stáhla.

Máš ráda zimní sporty? Sleduješ výkony Šárky Pančochové na světových závodech?
Hana Humlová

Pasivně sleduji výsledky všech českých reprezentatnů, ze zimních sportů jsou to hlavně hokejisté a biatlonisté. Šárce jsem u přímého přenosu fandila během všech kol na loňské olympiádě.

V aplikaci Test2Job jsi dosáhla skvělého skóre. Byl nějaký typ testu, který ti dělal potíže?
Hana Humlová

Početní obrazce. Hlavně kvůli časovému limitu, který je v těchto úlohách velmi napjatý. Stálo mě to hodně opakování, abych si postupně zlepšila skóre.

Který z testů tě bavil nejvíce?
Hana Humlová

Nejzajímavější jsou podle mě multitasking a test pozornosti, které v jádru nejsou těžké, ale náročné na soustředění. Pobaví v nich i konkrétní úlohy, nad kterými je potřeba se zamyslet.

Doporučila bys studentům stažení aplikace?
Hana Humlová

Určitě. Hraní testů mě velmi bavilo, protože to pro mě byla i výzva překonat ostatní. Kromě toho je to hlavně smysluplná zábava, kdy se člověk zlepšuje ve svých schopnostech přemýšlet, a v neposlední řadě zájemcům o práci v KPMG pomůže poznat, jak vypadají přijímací testy v průběhu výběrového řízení.

Jakým směrem se chceš vydat po ukončení studia?
Hana Humlová

Právě zvažuji pokračovaní v inženýrském studiu na jiné fakultě. Takže co bude potom, je zatím ve hvězdách. Vím ale, že pro mě nebude rozhodující obor působení, ale přátelské pracovní prostředí, motivovaní spolupracovníci, smysluplná náplň práce a vstřícný zaměstnavatel. Tyto všechny kvality vidím v KPMG, a proto plánuji, že se k vám přihlásím na pracovní stáž.

Oliver Lompart

Vysoká škola ekonomická v Praze

Olivere, gratulejeme k výhře. V aplikaci Test2Job jsi dosáhl vysokého skóre. Byl nějaký typ testu, který ti dělal potíže?
Oliver Lompart

Najťažší bol test Početní obrazce. Nech som sa snažil ako som chcel nikdy som nedosiahol plné skóre.

Který z testů v aplikaci tě bavil nejvíce?
Oliver Lompart

Najviac ma bavili práve Početní obrazce, pretože dosiahnuť plné skóre bola pre mňa výzva a vymýšľať rôzne logické vzťahy bola zmysluplná zábava.

Doporučil bys studentům stažení aplikace?
Oliver Lompart

Určite áno, sám som mal možnosť sa stretnúť s podobnými testami pri pohovoroch a myslím si že táto aplikácia je dobrý tréning.

Tvou výhrou v soutěži byl víkend ve Špindlu a trénink se Šárkou Pančochovou. Jak na něj vzpomínáš?
Oliver Lompart

Víkend bol výborný a plný rôznych aktivít. Zašportoval som si, oddýchol si a zabavil som sa. To celé v kruhu zaujímavých ľudí, ktorých som rád spoznal. Zaujímavým zážitkom bolo mať prístup do stanov a na párty. Keď nás na párty začali natáčať na video, cítil som sa ako celebrita :-).

Osobně jsi poznal zaměstnance KPMG, co sis z rozhovoru s nimi odnesl?
Oliver Lompart

Celý víkend a program bol veľmi zaujímavý, ale čo ma bavilo najviac a nad čím ešte aj pár dní po víkende rozmýšľam sú práve ľudia, s ktorými som sa mal šancu stretnúť a bližšie spoznať. Rozhovory boli veľmi inšpiratívne. Bohužiaľ som sa nestihol zoznámiť so všetkými kolegami, ktorí sa k nám pridali až v sobotu, ale môžem povedať, že zamestnanci KPMG s ktorými som sa stretol sú zaujímaví a priateľskí ľudia.

Spolu s dalšími soutěžícími jste měli příležitost zajezdit si se Šárkou Pančochovou. Bavilo tě to?
Oliver Lompart

Jazdy boli super a bolo fajn sa dozvedieť niečo zo života známej snowboardistky. Keď som prvý krát Šárku videl pôsobila na mňa placho, ale len čo sme vyšli na kopec, tak bola hneď uvoľnenejšia a autentickejšia. Sneh a hory sú fakt jej rajón a pristanú jej.

Staneš se naším novým zaměstnancem, který se zúčastní červnové Welcome party?
Oliver Lompart

Haha, tak to dúfam. Zamakám a snáď sa tam uvidíme. Párty s KPMG stoja rozhodne za to :-).

Ondřej Mošna

Vysoká škola ekonomická

Ondřeji vyhrál jsi víkend ve Špindlerově Mlýně? Jak na něj vzpomínáš?
Ondřej Mošna

Víkend byl perfektní. Dostala nás atmosféra Světového poháru ve snowboardingu. Některé triky, které snowboardisté předváděli, byly dechberoucí. Osobně nás překvapilo, jak se závodníci mezi sebou podporovali a že mezi nimi nepanovala žádná rivalita. Během celého závodního víkendu panovala všude velmi přátelská atmosféra, která umocňovala celý zážitek ze samotných závodů. 

Šárka během víkendu bohužel nepostoupila do úplného finále. Jak ty sám snášíš situace, kdy se nepodaří dosáhnout vytyčeného cíle?
Ondřej Mošna

Nedá se dělat nic jiného, než neúspěch hodit za hlavu a začít od znova. Důležité je si z každého neúspěchu odnést ponaučení, které později pomůže dosáhnout jiného úspěchu. 

V aplikaci Test2Job jsi dosáhl skvělého skóre. Byl nějaký typ testu, který ti dělal potíže?
Ondřej Mošna

Vůbec nemusím váhat, nejtěžší pro mě byl test krátkodobé paměti. U třetího levelu, kde je úkolem si zapamatovat vždy pětici náhodných čísel, jsem se zapotil hned několikrát.

Který z testů tě naopak baliv nejvíce?
Ondřej Mošna

Těch testů bylo více. Bavily mě početní úkoly, ať už násobilka či rovnice, ale nejzajímavější mi asi přišel test na multitasking.

Doporučil bys studentům stažení aplikace Test2Job?
Ondřej Mošna

Určitě ano. Dle mého názoru podobné aplikace velmi přispívají k rozvoji logického myšlení a navíc zábavnou formou. Já osobně mohu říci, že za těch několik týdnů používání pozoruji posun ve schopnosti efektivně a rychle řešit obdobné logické úlohy, které nás potkávají nejen ve škole a práci, ale i v běžném životě.

Jakub Prášek

Vysoká škola ekonomická v Praze

Jak sis užil víkend ve Špindlu se Šárkou Pančochovou? Máš nějaké zajímavé zážitky?
Jakub Prášek

Zajímavých zážitků mám spoustu. Závody byly skvělé, jenom škoda, že naši závodníci měli trochu smůlu. Šárce Pančochové v pátek těsně unikl přímý postup z kvalifikace do finále, Martinovi Mikyskovi chybělo do finále půl bodu a Petr Horák skončil celkově čtvrtý. Hlavně jsme však během víkendu poznali mnoho nových, zajímavých lidí, mezi nimi i Šárku, která byla úplně v pohodě. Nevšední bylo také to, že nás téměř celý víkend natáčeli kamery, na což nejsme úplně zvyklí. Mohu připojit také jednu vtipnou historku. Jeli jsme s přítelkyní poprvé za víkend na dvojsedačkové lanovce a jelikož jsme měli krásný výhled, fotili jsme si Svatopetrské údolí za námi. Byli jsme však stále poměrně nedaleko začátku lanovky, tak jsme nedávali pozor a nekoukali před sebe. Najednou mi začal dřít snowboard o zem. Lekl jsem se, otočil a viděl jsem, že jsme asi ve stanici. Rychle jsem zvedl podpěrku na lyže a zařval na Barču, ať rychle vystoupí. Lanovka se mezi tím zvedla asi do dvoumetrové výšky, přesto jsme vyskočili. Po dopadu jsme pak zjistili, že to byla pouze mezistanice . Každopádně Němec jedoucí za námi z toho měl druhé Vánoce :-).

Seznámil ses osobně s některými zaměstnanci KPMG. Jak na tebe působili?
Jakub Prášek

Během víkendu za námi dorazili téměř všichni blogeři z jednotlivých oddělení a další zaměstnanci KPMG. Všichni na mě působili velmi dobře. Dalo se za každým přijít a bez problému si popovídat nebo se na cokoliv zeptat. Celkově byla uvolněná nálada.

Máš už lepší představu, v kterém z našich oddělení bys chtěl pracovat?
Jakub Prášek

Určitě zkusím výběrové řízení do Auditu, ovšem ještě nemám úplně jasno, zda Financial Services nebo Commercial. Pravděpodobně zkusím oboje a uvidím, zda něco vyjde :).

V aplikaci Test2Job jsi dosáhl vysokého skóre. Byl nějaký typ testu, který ti dělal potíže?
Jakub Prášek

Největším oříškem pro mě byly určitě početní obrazce. Zejména v té těžší úrovni, bylo poměrně dost složité úkoly rozlousknout a ještě se při tom vejít do časového limitu.

Myslíš si, že je aplikace pro studenty užitečná?
Jakub Prášek

Myslím si, že aplikace může studentům pomoci, ať už se chystají na přijímací pohovor do KPMG, nebo jenom chtějí zjistit, kde mají rezervy v analytických dovednostech. Pokud je podobné testy baví, tak by se stáhnutím této aplikace neměli váhat.

Spolu s dalšími soutěžícími jste v neděli trénovali se Šárkou Pančochovou na svahu. Bavilo tě to?
Jakub Prášek

Určitě to bylo super, taková příležitost se nenaskytne každý den! Bylo dobré, že Šárka byla úplně v pohodě a nebylo na ní znát zklamání ze závodu. Učila nás pár základních freestylových triků. Něco málo jsem zvládl, ale bude to chtít určitě ještě potrénovat :-).